ArtSlider

מקרים לדוגמא

לקוחות מספרים:

סוכנות "קידום" היא יותר מעוד סוכנות לביטוח. יועצי הביטוח שלנו, נמצאים כאן בראש ובראשונה עבורך!
שמנו לעצמנו למטרה לעמוד לצד המבוטחים ולהבטיח שקיפות מלאה מול חברות הביטוח, אנו לא חוסכים מאמץ והכנה לפני "סגירת העסקה" בכדי להבטיח לך תשלום בעת מקרה ביטוחי מחד אך תוך תשלום נמוך ככל האפשר וצימצום ההחרגות.

לקוחות רבים שלנו נהנים משירות מסור שחסך להם הרבה מאוד כסף והבטיח להם סיוע בעת צרה.
לפניכם כמה מקרים מייצגים (השמות שמורים אצלנו כמובן, מטעמי צנעת הפרט), אך המקרים המצויינים אמיתיים וכולם של לקוחות "קידום".

לנצח את הסרטן

 לקוחה שלנו, רופאה גניקולוגית בעצמה, סבלה בעבר מסרטן גניקולוגי. היא נאבקה במחלה ויכלה לה. במשך 15 שנים היתה בריאה לחלוטין, עברה את כל הבדיקות ולשמחת כולם הסרטן נעלם. אולם כשהיא רצתה לרכוש ביטוח בריאות, חברות הביטוח סרבו לבטח אותה. חולים בסרטן, גם אם הם חולים לשעבר נחשבים כמי שאינם ברי ביטוח. אחרי מאבק מתיש וארוך שנמשך 8 חודשים, יועצי הביטוח של "קידום" אילצו את חברת הביטוח לבטח אותה מתוך ידיעה על עברה הרפואי.

גב רחב

לקוח שלנו, העובד בעבודה פיזית קשה (כולל סחיבות וסבלות), הגיע כיוון שהיה לו ביטוח רק לאשתו וילדיו. הוא עצמו לא היה מבוטח מאחר וחברות הביטוח סרבו לבטח אותו, זאת מאחר ועבר תאונת דרכים לפני 11 שנים ובמהלכה נפגע בגב. מאחר והוא מפרנס עיקרי, ובעיסוקו המסוכן הוא עלול להיפגע מידי יום ולהשאיר את בני משפחתו במצב קשה בהנחה שיקרה לו משהו והוא חלילה יסבול מאובדן כושר עבודה או נכות. נלחמנו עבורו מול חברות הביטוח, הצגנו את כל הנתונים הרפואיים המציגים את הפגיעה בגב, הוכחנו שהתאונה גרמה לנזק רק בחולייה מסויימת, ולפיכך לא רק שהשגנו לו ביטוח בריאות מקיף וכיסוי במקרה של תאונת עבודה, הוכחנו שההחרגה אינה כוללת את הגב, כולו אלא רק במקרה שיגרם נזק לחוליה הפגועה כבר או כהשלכה מהפציעה הישנה. כלומר גם פגיעות גב מכוסות.

ביטול הבחנה

המקרה הזה הוא דוגמה קלאסית לטעויות שנעשות בתום לב. לפני שנים גברת התלוננה אצל הרופאה על כאב מסוים. הרופאה חשדה שהסימפטום הוא סימן לאבחנה מסויימת ורשמה אותה בתיק הרפואי, אך כדי לאשש את האבחנה היה על הלקוחה לעשות בדיקות שיוכיחו שהיא אכן סובלת מהאבחנה. הגברת עשתה את הבדיקות האמורות והסתבר לה שהכל בסדר גמור. מאחר והכל היה תקין היא לא שבה לרופאה המקורית שאיבחנה אותה כסובלת ממחלה. השנים חלפו שהיא יודעת שהכל בסדר, הכאב חלף וכל הבדיקות הוכיחו שהכל תקין ומעולם לא היה ולא נברא החשש של הרופאה. אך מאחר והיא לא שבה לרופאה, בתיק המקורי עדין נשארה האבחנה המקורית לפי היא סובלת ככל הנראה מהמחלה. כשהיא באה לרכוש ביטוח, וטענה שהיא לגמרי בריאה, יועצי הביטוח של "קידום" ביררו לעומק ומצאו את האבחנה הישנה שבגינה חברת הביטוח סרבה לבטח אותה. אנו בקידום, דאגנו שהלקוחה תפנה לרופאה, הוכחנו כי הלקוחה מעולם לא סבלה מהמחלה האמורה והאבחנה היתה רק השערה שלא אומתה. השגנו את האישורים הרפואיים המצביעים על כך ואפשר היה לבטח אותה בלי שום החרגות או בעיות. לו לא היינו עושים זאת, אחרי שנים בהם היתה משלמת על הפרמייה, בעת המקרה הביטוחי, חברת הביטוח היתה פותחת את התיק הרפואי, מוצאת את הממצא הזה וטוענת על חוסר תום לב ועל כך שהיא לא היתה ברת ביטוח מלכתחילה.

למקרים רבים נוספים בהם הצלנו את עתיד לקוחותינו ובני משפחותיהם, מוזמנים לפנות אל יועצי הביטוח שלנו ולהתרשם ממגוון לקוחותינו המרוצים.
לבדיקת המצב הביטוחי שלך ומיצוי האופציות העומדות לפנייך, צור קשר>>

לקבלת פרטים ומידע